aplikację Staples job application można wypełnić online, odwiedzając stronę kariera/oferty pracy. Staples to biurowy łańcuch dostaw z ponad 3500 lokalizacjami w Stanach Zjednoczonych/innych krajach. Można zastosować kilka różnych typów zadań online, w tym handel detaliczny/godzinowy, zarządzanie przedsiębiorstwem, Zarządzanie sprzedażą detaliczną, sprzedaż B2B, handel elektroniczny i wiele innych. Po złożeniu wniosku o stanowisko można oczekiwać, że skontaktujemy się w ciągu około jednego do dwóch (1-2) tygodni.,

Krok 1-rozpocznij wyszukiwanie przechodząc na tę stronę. Kliknij przycisk „Szukaj zadań”, aby załadować formularz wyszukiwania.

Krok 2 – kryteria wyszukiwania – wprowadź następujące kryteria, a następnie naciśnij przycisk „Szukaj”, aby załadować wyniki:

  • słowo kluczowe
  • numer zadania
  • funkcja
  • lokalizacja

Krok 3 – Wyniki zostaną wyświetlone na tej samej stronie. Kliknij zadanie, o które chcesz się ubiegać.

Krok 4 – przeczytaj podsumowanie pozycji / wymagania., Kiedy będziesz gotowy, aby rozpocząć proces aplikacyjny, kliknij przycisk „APLIKUJ TERAZ”.

Krok 5 – Zaloguj się na swoje konto lub utwórz nowe, naciskając przycisk „Nowy użytkownik”.

Krok 6 – zaakceptuj umowę o ochronie prywatności.,następujące dane osobowe:

  • Imię
  • nazwisko
  • adres ulicy
  • kraj
  • miasto
  • Kod Pocztowy
  • główny numer telefonu
  • adres e – mail

krok 10 – kwestionariusz-odpowiedz na wszystkie wymagane pytania sekcji:

  • Jeśli masz krewnych zatrudnionych przez Staples
  • jeśli kiedykolwiek byłeś zatrudniony przez Staples
  • jeśli podpisałeś umowę o zakazie konkurencji
  • Jeśli masz poniżej 18 lat
  • jeśli potrzebujesz sponsoringu, aby legalnie pracować w USA.,S.

krok 11 – doświadczenie zawodowe – Podaj szczegóły swojej historii zatrudnienia:

  • nazwa pracodawcy
  • tytuł pracy
  • Data rozpoczęcia
  • Data zakończenia
  • obowiązki

krok 12 – uzupełnij pozostałe sekcje aplikacji:

  • Edukacja
  • dostępność
  • załączniki
  • różnorodność
  • ocena

krok 13 – Po wypełnieniu formularza należy go podpisać (cyfrowo).

krok 14-przejrzyj / złóż wniosek., Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 1-2 tygodni w sprawie stanowiska(y), o które się ubiegałeś.