a Staples job application lehet kitölteni online ellátogat a karrier / álláslehetőségek honlapján. A Staples egy irodai ellátási lánc, több mint 3500 helyszínnel az Egyesült Államokban / más országokban. Számos különböző típusú munkát lehet alkalmazni az online, beleértve a kiskereskedelmi / óránkénti, vállalati, kiskereskedelmi menedzsment, B2B értékesítés, e-kereskedelem, stb. A pozícióra való jelentkezés után körülbelül egy-két (1-2) héten belül felveheti a kapcsolatot.,

1. lépés-Indítsa el a keresést ezen az oldalon. Kattintson a” munkahelyek keresése ” gombra a keresési űrlap betöltéséhez.

2. Lépés – a Keresési feltételeket – írja Be a következőket, majd nyomja meg a “Keresés” gombra, hogy terhelés az eredmények:

  • Kulcsszó
  • a feladat száma
  • Függvény
  • Hely

3. Lépés – A találatok megjelennek az oldalon. Kattintson arra a munkára, amelyre pályázni szeretne.

4.lépés – olvassa el a pozíció összefoglalását/követelményeit., Ha készen áll a jelentkezési folyamat elindítására, kattintson az” Alkalmaz most ” gombra.

5.lépés – Jelentkezzen be fiókjába, vagy hozzon létre egy újat az” új felhasználó ” gomb megnyomásával.

6.lépés – fogadja el az Adatvédelmi megállapodást.,következő felsorolt személyes adatok:

  • Első név
  • vezetéknév
  • cím
  • Ország
  • Város
  • ZIP/Postal code
  • Elsődleges telefonszám
  • e-Mail cím

10. Lépés – Kérdőív – Válasz, az összes szükséges kérdések a rész:

  • Ha vannak rokonai által alkalmazott Staples
  • Ha valaha foglalkoztatott Staples
  • Ha már aláírt egy versenykorlátozó megállapodás
  • Ha 18 év alatti vagy
  • Ha kell egy szponzori annak érdekében, hogy a legálisan munkát az Usa-ban,S.

11. Lépés – szakmai Tapasztalat, – adja meg a részleteket a foglalkoztatás története:

  • munkaadó Neve
  • munkakör
  • a Start időpontja
  • befejezés dátuma
  • Felelősséget

12. Lépés – fejezze be, a fennmaradó részre az alkalmazás:

  • Oktatás
  • Elérhetőség
  • Mellékletek
  • Sokszínűség
  • Értékelést

13. Lépés – Miután az űrlapot már betöltötték ki kell (digitálisan) írta alá.

14. lépés-tekintse át / küldje el a kérelmet., 1-2 héten belül felvesszük Önnel a kapcsolatot a kérelmezett pozíció(ok) tekintetében.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük