Első szolgál szól csökken a hő -, ütő foltok, nincs jobb megtérülést a Top 10 -, mint lefelé a T a Kettes pálya.

egy Infosys ATP túl a számok elemzése a jelenlegi Top 10 felfedezői, akik virágzik a legtöbb, ahol az első szervert helyét, és ahol a legmagasabb nyerési százalékok találhatók.,

Lehet Is, Mint: Rafael Nadal a Legjobb Tenisz Történik Most

A hat szolgálja helyszínek széles, test T, mind a Kettes Bíróság Hirdetés Bíróság, a meghatározott adatokat érkező ATP Masters 1000 események, Nitto ATP Döntőt, valamint Következő Generációs ATP-Döntője a 2011-2019.

a bontás a legmagasabb átlagos nyerési százalékos helyzettel kezdődik (Deuce Court T), és a legalacsonyabb (Ad Court Body) értékkel fejeződik be. Érdekes megjegyezni, hogy Roger Federer volt az egyetlen játékos, aki mind a hat kiszolgálóhelyiségben szerepelt az első háromban.

No. 1: Deuce Court T (átlagos győzelem % = 76.,9%)
csak három játékos tudott nyerni a 80% – tól északra a hat helyszín bármelyikén. Matteo Berrettini, aki a 2019-es első 50-en kívül helyezkedett el, ezen a héten a 8. helyen végzett az ATP-rangsorban, mind a hat kiszolgálóhelyiség közül Berrettini volt a legmagasabb nyerési arány 82, 5 százalék. Úgy csinálta, hogy lement a t-be a kettes udvarban.

Berrettini az első szerváját 133 mph-en érte el erre a helyre, 82 ászt és 83 nem fordított szervát gyűjtött össze.

az első három helyezett ezen a helyen:
M. Berrettini = 82,5%
R. Federer = 81,1%
S., Tsitsipas = 81.0%

2. szám: ad Court Wide (átlagos győzelem % = 75.6%)
Az orosz szenzáció Daniil Medvegyev vezette a Top 10-et, a győztes első kiszolgálási pontokkal a hirdetési bíróságon, 79.4 százalékon.

átlaga 123 mph, első szervája erre a helyre, ütő 150 ász, amelynek 168 első szolgál visszafordíthatatlan. Medvegyev a 4. helyen végzett ATP-rangsorban, ebben a szezonban négy címet szerzett övével, köztük a Masters 1000 koronát Cincinnatiben és Sanghajban.

D. Medvegyev = 79,4%
R. Federer = 78,9%
S. Tsitsipas = 78.,6%

No. 3: Deuce Court Wide (átlagos győzelem % = 75.3%)
osztrák Dominic Thiem a vezető a széles csúszka a Deuce Court, nyerő 78.4 százaléka az első szervát pontokat.

Thiem átlagos első kiszolgálási sebessége ezen a helyen 113 mph, ami lényegesen lassabb, mint a 121 mph-nál, amelyet átlagosan a T-re megy le a Deuce bíróságon. Ez azonosítja, hogy a szelet válik egy tényező a széles szolgálja, faragás a labdát távol a returner.

a vezető három játékos ezen a helyen:
D. Thiem = 78,4%
M. Berrettini = 77,3%
R. Federer = 77,2%

No., 4: Ad Court T(átlagos győzelem % = 73%)
Federer és Berrettini holtversenyben az élen ezen a helyen, mindkét játékos nyerő 75.1 százaléka az első szervát. Federer átlagos első szervál sebesség 117 mph, míg Berrettini lényegesen magasabb, 128 mph.

T1. R. Federer = 75,1%
T1. M. Berrettini = 75,1%
3. S. Tsitsipas = 75,0%

No.5: Deuce Court Body (átlagos győzelem % = 65,4%)
érdekes megjegyezni, hogy Thiem vezette a Top 10-et a széles és a test szolgál a Deuce bíróság, két helyen, amelyek egymás mellett.,

D. Thiem = 70,3%
R. Federer = 69,8%
R. Nadal = 66,3%

6.szám: Ad Court Body (átlagos győzelem % = 62,8%)
World No. 1 Novak Djokovic vezeti ezt a kategóriát, jelentős, 2,2 százalékpontos előnnyel a legközelebbi riválisa előtt, 68,5 százalékot szerezve az Ad Court-ban.

Djokovic átlagok 116 mph ezen a helyen, ami gyorsabb, mint a 114 mph ő átlagok kimegy széles és egyenlő, amikor lemegy a T a hirdetési bíróság.

N. Djokovic = 68,5%
R., Federer = 66,3%
R. Nadal = 65,4%

jelenlegi Top 10: Az első Serve győzelem százalékos aránya mind a hat Serve helyszínen